Dovydas Gutmanas

Gyd. otorinolaringologas, kurio specializacija – nosies funkcinė ir estetinė chirurgija
nosies plastikos chirurgas Dovydas Gutmanas klinika Grozio pasaulis

Gydytojas otorinolaringologas specializuojasi rinologijoje, nosies funkcinėje ir estetinėje chirurgijoje. 2004 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą ir įgijo gydytojo profesinę kvalifikaciją. Gydytojo otorinolaringologo specialybę įgijo 2008 m. po rezidentūros studijų Kauno medicinos universiteto klinikose. Darbo stažas – 10 metų.

Praktinio domėjimosi sritys:

  • nosies funkcinė ir estetinė chirurgija (nosies kuprelės pašalinimas, nosies nugarėlės ir šnervių formos korekcija, nosies galiuko formos keitimas, visos nosies sumažinimas, kampo tarp nosies ir viršutinės lūpos keitimas, iškrypusios nosies petrvaros atstatymas ir kt.);
  • potrauminės nosies korekcijos dėl ūminių ar senų nosies traumų;
  • neoperacinė nosies korekcija hialurono rūgšties užpildais (Juvederm, Filorga, Restylane, Teosyal);
  • vaikų ir suaugusiųjų nosies, gerklės, ausų ligų diagnostika ir gydymas (ausų, nosies, gerklės uždegimai, nosies polipai, vaikų adenoidai, kvėpavimo sutrikimai, gerybiniai ir piktybiniai ausų, nosies, gerklės navikai ir kt.).

Stažavosi Vokietijoje, Italijoje, Austrijoje, Olandijoje, Estijoje, Latvijoje.

Dalyvauja Baltijos šalių ir kituose tarptautiniuose kongresuose.

Dovydo Gutmano pacientai – žinomi šalies žmonės (politikai, verslininkai, aktoriai, dainininkai, žurnalistai, menininkai). Gydytojo interviu skelbiami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.


ĮDOMU! GYDYTOJAS DOVYDAS GUTMANAS APIE NOSIES PLASTIKĄ 

Registruokitės konsultacijai Registruokitės