Mūsų naujiena – pažangiausios Erbium lazerių technologijos frakciniam atjauninimui ir odos defektų šalinimui! Plačiau...

Mūsų naujiena – pažangiausios Erbium lazerių technologijos frakciniam atjauninimui ir odos defektų šalinimui! Plačiau...

Mūsų naujiena – pažangiausios Erbium lazerių technologijos frakciniam atjauninimui ir odos defektų šalinimui! Plačiau...


 

Hialurono rūgštis yra medžiaga, natūraliai esanti sveikos odos sudėtyje (dermoje). Ji suteikia odai apimties ir nulemia jos aprūpinimą drėgme.

Odai senstant hialurono rūgšties sintezė organizme lėtėja, o jos skaidymas, priešingai, intensyvėja. Palaipsniui mažėjant hialurono rūgšties kiekiui, oda netenka drėgmės ir galimybės ją išsaugoti. Drėgmės netekusioje odoje sulėtėja medžiagų apykaita, kaupiasi toksinai, formuojasi odos raukšlės ir klostės.

Anksčiau audinių apimtis būdavo atstatoma dirbtiniais sintetiniais geliais (akriliniais ir silikoniniais). Šie svetimi organizmui junginiai sukeldavo daugybę komplikacijų ir problemų (uždegimų, sukietėjimų, migraciją į gretimas sritis), todėl fiziologinių hialurono rūgšties preparatų sukūrimas yra didelis laimėjimas. Skirtingai negu anksčiau naudoti preparatai, hialurono rūgštis, gauta unikalių technologijų dėka, nesukelia tokių komplikacijų, yra priimama kaip sava, neplinta į gretimas sritis, nesukelia atmetimo reakcijos. Ji veikia biocheminių procesų eigą ląstelėse, o hormonai, deguonis ir maitinančios medžiagos gali laisvai judėti tarp gelio fragmentų.

Be greito ir puikaus estetinio efekto, šie biogeliai taip pat atstato medžiagų apykaitą vystančioje, senstančioje odoje.
Injekcijų kiekis gali būti neribotas, jau įvesto preparato kiekį galima koreguoti tiek į vieną, tiek į kitą pusę (suleisti daugiau arba kiekį sumažinti suleidžiant specialią medžiagą). Laikui bėgant hialurono rūgštis yra natūraliai organizmo suskaidoma iki neutralių medžiagų – anglies dvideginio ir vandens.

Šiuo metu šie biogeliai naudojami daugiau kaip 40 pasaulio šalių.

Hialurono rūgšties preparatų injekcijos rekomenduojamos, kai norima:

  • panaikinti nosies-lūpų klostes, raukšles, anatominius veido odos defektus;
  • pakoreguoti veido ovalą, skruostikaulius;
  • pakoreguoti lūpų apimtį ir formą;
  • pakeisti skruostų formą;
  • panaikinti įdubimus, odos defektus esant hipotrofiniams randams, įdubimus po chirurginių akių vokų operacijų;
  • panaikinti „pykčio“ raukšles tarp akių, „žąsų kojeles“ aplink akis, „kiseto“ raukšlytes aplink lūpas ir t.t.

 

Klinikoje injekcijas atlieka ilgametę darbo patirtį turintys dermatologai, plastikos chirurgai.

 

Injekcijoms naudojami tik originalūs, žinomi pasaulyje, aukštos kokybės, švarūs biogeliai: Restylane,Surgiderm, Juvederm, Filoraga ir kt. Preparatai pasižymi puikiu plastiškumu ir užtikrina puikius procedūrų rezultatus.

 

Procedūros mažai skausmingos, atliekamos naudojant labai plonas adatas. Prieš procedūras oda nujautrinama naudojant nuskausminamuosius tepalus ar net vietinio poveikio anesteziją. Efektas matomas iš karto po procedūros ir išlieka iki metų. Po procedūros injekcijos vieta gali nežymiai niežėti, perštėti. Šios reakcijos savaime praeina per vieną-dvi dienas. Jeigu reakcija išliktų ilgiau, būtina pakartotinai kreiptis į procedūrą atlikusį gydytoją.

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

Registruokitės ar užduokite klausimą:
837313900
Internetu