Mūsų naujiena – pažangiausios Erbium lazerių technologijos frakciniam atjauninimui ir odos defektų šalinimui! Plačiau...

Mūsų naujiena – pažangiausios Erbium lazerių technologijos frakciniam atjauninimui ir odos defektų šalinimui! Plačiau...

Mūsų naujiena – pažangiausios Erbium lazerių technologijos frakciniam atjauninimui ir odos defektų šalinimui! Plačiau...


 

 

 

Plaukų augimo ciklą sudaro trys fazės: aktyvaus augimo, pereinamoji ir ramybės. Aktyvaus augimo fazė tęsiasi keletą metų. Šioje fazėje yra apie 85 proc. žmogaus plaukų. Pereinamojoje fazėje plaukas nustoja augti, tačiau dar neiškrenta. Ši fazė tęsiasi apie 2 savaites. Apie 3-4 proc. žmogaus plaukų bet kuriuo momentu yra šioje fazėje. Ramybės fazėje, kuri trunka 5-6 savaites, plauko folikule pradeda formuotis naujas plaukas, o jos pabaigoje iškrenta senas plaukas.   

 

Normaliai per dieną žmogus praranda 40-150 plaukų, tačiau del įvairių priežasčių šis skaičius gali stipriai padidėti. Kartais tai nulemia netinkamai pasirinktos plaukų priežiūros ir formavimo priemonės, pavyzdžiui, šampūnas, per dažnas tiesinimas, garbanojimas, džiovinimas, įtemptos šukuosenos ir pan. Visgi kur kas dažniau plaukų sveikata priklauso nuo bendros žmogaus organizmo būklės. Reakcinis plaukų slinkimas gali pasireikšti dėl trumpalaikio ir ilgalaikio streso, didelio šoko, hormonų svyravimo, įvairių ligų ir uždegiminių procesų organizme, medikamentų vartojimo, operacijų, fizinio išsekimo bei griežtos dietos. Reikia nepamiršti ir fiziologinio plaukų slinkimo, kuris priklauso nuo plaukų augimo ciklų, sezono (pavasarį ir rudenį daugumai žmonių plaukai slenka intensyviau). Be to, moterims, kaip ir vyrams, gali pasireikšti androgeninis plikimas, nulemtas testosterono pertekliaus. Tačiau moterims jis retai suformuoja plikę – plaukai daugiau ar mažiau išretėja visame galvos plote, daugiausiai – viršugalvyje.


Ilgalaikis negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą. Į gydytoją dermatologą būtina kreiptis ilgai nelaukiant, jei:

  • intensyvus plaukų slinkimas užtrunka ilgiau nei 2–3 mėn.
  • galvos oda gausiai pleiskanoja
  • galvos oda niežti
  • atsiranda galvos odos paraudimas
  • pasireiškia išplikimo židinukai 
  • atsiranda pūlinukai

 


Klinikos dermatologai įvertina pacientų plaukų ir odos būklę, skiria reikiamus kraujo tyrimus, atlieka mikroskopinį tyrimą ar pasėlį dėl grybo ar kitų parazitų ir bakterijų, o jei reikia – ir odos biopsiją. Remiantis tyrimų rezultatais, paskiriamas invidualus gydymas. Esant poreikiui, pacientus papildomai konsultuoja mūsų pastate įsikūrusios klinikos ,,Bendrosios medicinos praktika" gydytojai specialistai.


Viena dažniausių klinikoje taikomų procedūrų – mezoterapija. Jos metu atliekamos mikroinjekcijos su specialiais preparatais, į kurių sudėtį įeina plaukų augimui ir struktūrai būtinos medžiagos. Skirtingai negu priemonės, tepamos ant odos paviršiaus, mezoterapijos metu į odą įvestos medžiagos patenka tiesiai į ląsteles ir skatina jų atsinaujinimą. Kelių mezoterapijos procedūrų kursas žymiai pagerina plaukų būklę ir išvaizdą, o efektas išlieka ilgam. Plačiau...

Klinikos naujiena – trombocitais praturtintos plazmos injekcijos, dar kitaip vadinamos PRP injekcijomis. Jų metu naudojami iš paciento veninio kraujo atskirti trombocitai, kuriuose gausu augimo faktorių, stimuliuojančių plaukų augimą. Tai ypatingai saugus, 100 proc. natūralus gydymo metodas, puikiai tinkantis ir jautrią alergišką odą turintiems žmonėms. Pažangi terapija pasižymi ilgai trunkančiu efektu, kadangi laikui bėgant PRP poveikis audiniams didėja. Šiai dienai tai vienas veiksmingiausių plaukų slinkimo gydymo būdų.


Kai kuriais atvejais pacientams skiriamos kriomasažo skystu azotu procedūros. Azoto sukeliamas šaltis suintensyvina plauko kraujotaką, todėl plauko svogūnėlis geriau aprūpinamas deguonimi ir maisto medžiagomis. Procedūra stabdo plaukų slinkimą, stiprina, atstato plauko struktūrą. Pradėjus taikyti gydymą, po kelių savaičių susilpnėja plaukų slinkimas, o akivaizdus efektas stebimas po 3-4 mėnesių.


Registruokitės ar užduokite klausimą:
837313900
Internetu