Botulino toksino preparatų injekcijos

Botulino toksino preparatų injekcijos – patvirtintas ir efektyvus būdas šalinti smulkioms ir stambesnėms mimikos raukšlėms, taip pat sumažinti per didelį raumenų tonusą, dėl kurio oda atrodo sena ir suvargusi. Procedūros metu atliekamos smulkios daugybinės injekcijos į strategiškai numatytus taškus: tos srities raumenys susilpnėja, oda atsipalaiduoja, stambesnės ir smulkesnės raukšlės tampa mažiau pastebimos ar visai pranyksta. Poveikis yra laikinas: rezultatas geriausiai matomas po 4–10 dienų ir trunka 4-6 mėnesius. Dažniausiai taikoma viršutinės veido dalies korekcijai.

Trumpi faktai:

  • Botulino toksino preparatų injekcijomis galima koreguoti raukšles tarp akių, smulkias raukšles ant nosies nugarėlės, horizontalias linijas kaktos srityje, „žąsų kojelių“ raukšles apie akis ar raukšles kakle.
  • Prieš procedūrą gydomąjį plotą galima patepti šaldančiu ar nuskausminančiu tepalu. Procedūros metu naudojamos itin kokybiškos plonytės adatėlės, sukeliančios minimalų diskomfortą. Po procedūros gali atsirasti smulkių kraujosrūvų, kurios po savaitės išnyksta.
  • Jei procedūrą atlieka dermatologas, ji ypač saugi tiek mediciniškai, tiek estetiškai. Dermatologai daug metų stažuojasi, gerai išmano veido raumenų bei nervų struktūrą ir gali suteikti natūralią jaunatvišką išvaizdą.
  • Geriausias būdas išvengti mimikos raukšlių – vengti saulės, naudoti kremą su SPF 50 ar didesne apsauga.
Registruokitės konsultacijai Registruokitės