Mūsų naujiena – pažangiausios Erbium lazerių technologijos frakciniam atjauninimui ir odos defektų šalinimui! Plačiau...

Mūsų naujiena – pažangiausios Erbium lazerių technologijos frakciniam atjauninimui ir odos defektų šalinimui! Plačiau...

Mūsų naujiena – pažangiausios Erbium lazerių technologijos frakciniam atjauninimui ir odos defektų šalinimui! Plačiau...


 

Senstanti veido oda pradeda prarasti savo elastingumą ir apimtį, taip pat tampa pastebimi ir kiti dažniausiai pasitaikantys odos senėjimo požymiai:

 • Raukšlių formavimasis
 • Prasta odos struktūra, tonusas ir spalva
 • Užkritę akių vokai
 • Kaklo, žandikaulio ir skruostų odos suglebimas
 • Plokšti ir įdubę skruostai
 • Suplonėjusios lūpos
 • Audinių apimties praradimas
 • Odos dehidratacija

Senėjimo procesai pradeda ryškėti netgi ankstyvame amžiuje. Jungiamieji audiniai plonėja, o kolageno ir elastino skaidulos pradeda irti. Tai sąlygoja audinių suglebimą, kuris savo ruožtu sąlygoja raukšlių atsiradimą. Pradėjus ryškėti šiems požymiams ar netgi dar anksčiau, daugelis moterų ir vyrų pradeda ieškoti būdų kaip atgaivinti ir atjauninti pavargusią veido išvaizdą. Patempimo chirurginiais siūlais procedūra, atjaunins Jūsų veidą, atstatys jaunatviškus veido kontūrus, nekeičiant natūralių veido ir kaklo bruožų.

Kuo ypatinga chirurginių siūlų procedūra?

Tai saugi ir efektyvi procedūra, suteikianti subtilius, natūraliai atrodančius rezultatus. Ši technika suteikia galimybę sukurti pailsėjusią, žvalią išvaizdą ir tuo pačiu išsaugoti bei pabrėžti natūralius veido kontūrus. Siūlai nepakeičia įprastinio veido odos patempimo, ši procedūra pasiūlo pacientams inovatyvų, minimaliai invazinį chirurginį modelį, kuris suteikia galimybę pasiekti rezultatus, kurie yra panašūs į įprastinį veido odos patempimą.


Kaip atliekama procedūra?

Procedūros metu  naudojami labai ploni chirurginiai siūlai su kabliukais, pagaminti iš patentuotos medžiagos, kurie patempia ir prilaiko suglebusias antakių, skruostų, veido ir kaklo sritis. Siūlai yra įterpiami į tiksliai numatytas sritis naudojant adatą per labai mažą pjūvį, kuris yra paslepiamas po plaukų linija. Tam tikrais atvejais siūlai įvedami su adata tiesiai per odą ir toje vietoje nelieka visiškai jokios žymės ar rando.  

Įvesti po odos sluoksniais kabliukai atsiveria skėčio principu ir suformuoja atraminę struktūrą, kuri patempia ir pakoreguoja audinių išsidėstymą į vertikalesnę ir jaunatviškesnę padėtį. Procedūros metu siūlai yra pritvirtinami gilesniuose audiniuose po plaukų linija (antakių ir vidurinės veido srities patempimas) ir už ausies (kaklo odos patempimas). Šis pritvirtinimas palaiko odos patempimą koreguojamojo proceso metu ir praėjus keletui mėnesių. 


Kas yra siūlai su "kabliukais"?

Kitaip nei įprastiniai siūlai, kurie yra lygūs, klinikoje naudojami chirurginiai siūlai turi labai mažus plauko storio kabliukus, kurie buvo sukurti atlikus išsamius tyrimus ir turi efektyviausią geometriškai patentuotą "kabliuko" dizainą pasaulyje. Jie yra gaminami griežtai reguliuojamoje kompanijoje, kuri kuria ir gamina modernius medicininius produktus pastaruosius 25 metus.


Kaip siūlai atrodo?

Mūsų klinikoje naudojami siūlai yra skaidrūs, todėl jie yra nepastebimi po šviesia ar plona oda.


Ar procedūra yra skausminga?

Jums procedūros metu bus suteiktas vietinis nuskausminimas, taip pat Jums gali būti pasiūlyta lengva nejautra, todėl jos metu nejausite skausmo. 


Ar procedūra yra saugi?

Procedūra yra labai saugi kuomet ji yra atliekama patyrusio procedūros gydytojo. Šios procedūros rizika ir komplikacijos yra retos ir paprastai lengvai ištaisomos.


Kaip ilgai išlieka rezultatai?

Atsižvelgiant į paciento amžių procedūros metu, odos suglebimo laipsnį, naudojamų siūlų kiekį ir gydytojų patirtį, siūlai išlaiko savo savybes nuo dvejų iki penkerių metų.


Ar siūlai yra ilgai išliekantys?

Siūlai pilnai ištirpsta (rezorbuojasi) per 12-18 mėnesių, tačiau paties organizmo aplink siūlus sudaryti kolageno pluoštai išlieka.


Kuo ypatingi klinikoje ,,Grožio pasaulis" naudojami siūlai?

Klinikoje yra naudojami Promo Italia „Happy Lift“ siūlai, kurie yra pirmieji registruoti pilnai ištirpstantys (besirezorbuojantys) siūlai su kabliukais grožio medicinos pramonėje. Jie yra tvirtinami prie stacionarios jungiamojo audinio plėvės (fascijos) ir jie yra vieninteliai, kurie yra įterpiami į audinius su plona tiesia adata, vietoje įprastai naudojamos kaniulės, tokiu būdu, procedūra tampa greitesnė ir paprastesnė. Paskutiniai patobulinimai suteikė galimybę nenaudoti mazgo užtikrinant siūlo pozicijos stabilumą ir tai supaprastino procedūrą.


Kokioms sritims gali būti naudojama procedūra?

Procedūra pasitelkiama, kai norima:

 • Patempti suglebusius akių vokus
 • Koreguoti asimetriškus antakius
 • Atstatyti suglebusius skruostus
 • Patempti minkštuosius audinius ir skruostus vidurinėje ir apatinėje veido srityje
 • Lyginti ir pagyvinti odą, kurioje pastebimas priešlaikinis odos senėjimas

Kokie procedūros rezultatai?

Poveikiai yra matomi iš karto. Procedūra taip pat gali būti derinama su kitomis odos korekcijos technikomis, tokiomis kaip odos užpildai, botulino toksino injekcijos ir kaklo riebalų mezoterapija. Paprastai galutinį rezultatą galima pamatyti po 1 - 3 savaičių.


Kaip ilgai trunka procedūra?

Dažniausiai ši procedūra yra atliekama naudojant vietinį nuskausminimą ir trunka 30 - 90 minučių, atsižvelgiant į naudojamų siūlų kiekį. Pacientai gali po procedūros vykti namo. 


Ar po šios procedūros bus galima vėliau atlikti įprastinį veido odos patempimą ar antakių pakėlimą?

Dėl unikalios struktūros ir pilnai ištirpstančios (besirezorbuojančios) prigimties klinikoje naudojamų chirurginių siūlų procedūra suteikia galimybę atlikti tradicinį chirurginį veido odos patempimą ar antakių pakėlimo procedūrą tuomet, kuomet Jūs būsite tam pasiruošę.


Kas yra puikus kandidatas šiai procedūrai?

Procedūrai geriausi kandidatai yra tiek moterys, tiek vyrai nuo 35 iki 60 m., kurie nori atjauninti veido odą ir užtikrinti ilgiau trunkantį jauninamąjį poveikį nei odos užpildai, botulino toksino injekcijos, odos paviršių veikiantys lazeriai ar kitos neinvazinės procedūros, bet nenori atlikti atviro chirurginio veido odos ar antakių odos patempimo. Tai ideali procedūra pacientams su vidutiniu antakių, skruostų ir kaklo minkštųjų audinių suglebimu. Galiausiai ši procedūra yra skirta tiems, kurie nori "atjauninimo", o ne "transformacijos". Visi potencialūs kandidatai turi būti įvertinami gydytojo , kad galima būtų patvirtinti jų individualų tinkamumą šiai procedūrai.


Kas NĖRA tinkamas kandidatas procedūrai?

-      Pacientai, kurių oda yra labai plona, gležna, suglebusi ar pasenusi, arba pacientai, kurių veidas yra labai liesas

-      Pacientai, kurie nori dramatiško pasikeitimo

-      Pacientai turintys labai putlius, suglebusiais skruostais veidus

 

Registruokitės ar užduokite klausimą:
837313900
Internetu