25 veiklos metai: nuo privačios medicinos pradininkų iki pasaulinio lygio kompetencijos centro

2021 kovo 20 d.
klinikos Grozio pasaulis 25 metu gimtadienis jubiliejus Kaunas mini

Estetinės medicinos ir dermatologijos klinikos „Grožio pasaulis“ veiklos pradžia –1996-ųjų metų kovo 20-oji. Tą dieną žinomas šalies gydytojas onkologas – chirurgas Rimantas Vidmantas Samuitis įkūrė UAB „Grožio pasaulis“. Tuo metu buvome vieni iš privačios medicinos pradininkų Lietuvoje. Tokios klinikos analogų šalyje nebuvo.

Per 25-erius metus nueitas ilgas kelias, sukaupta vertinga patirtis, sukurta graži istorija. Jau ketvirtį amžiaus mūsų filosofija išlieka ta pati – esame apgalvotų, tausojančių ir saugių jaunystės, grožio ir sveikatos išsaugojimo metodų šalininkai.

Šiandien „Grožio pasaulis“ – pasaulinio lygio kompetencijos centras, kuriame ultramodernios estetinės medicinos technologijos apjungiamos su kitomis medicinos sritimis. Specialistų komandoje – tarptautinį pripažinimą pelnę gydytojai – savo srities ekspertai. Teikiame įvairias paslaugas: klasikinės ir estetinės dermatologijos, plastinės chirurgijos, LOR, estetinės ginekologijos, veido ir kūno odos priežiūros. Tai užtikrina individualią VIP sveikatos ir grožio priežiūrą kiekvienam pacientui.

Susipažinkite su mūsų istorija

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA