Ankstyva odos vėžio diagnostika vienintele Lietuvoje įranga

2017 birželio 13 d.
apgamai apgamu tyrimas apgamu diagnostika klinika grozio pasaulis

Tik mūsų klinikoje dermatoskopija atliekama pačios naujausios kartos vieninteliu Lietuvoje FotoFinder MEDICAM 1000 skaitmeniniu dermatoskopu. Įranga pasižymi analogų neturinčia, pačia didžiausia raiška bei vaizdų kokybe, itin kokybiškos bei tikslios diagnostikos galimybėmis.

Tyrimo metu oda, apgamai ir kiti odos dariniai, plaukai, nagai bei gleivinės apžiūrimi per optinę sistemą, vaizdus padidinančią iki 140 kartų. Kompiuterinė sistema automatiškai išanalizuoja tiriamą sritį ir pateikia išvadas. Pacientui atvykus kontrolinei patikrai, sistema naujus duomenis lygina su ankstesniais ir labai tiksliai nustato pokyčius.

Esant indikacijoms vos per 3 minutes sudaromas viso kūno apgamų žemėlapis, kas vėliau leidžia labai tiksliai pastebėti naujus darinius ar senų darinių pokyčius.

,,Grožio pasaulyje“ skaitmeninė dermatoskopija taikoma apgamų, gerybinių odos navikų (papilomų, keratozių ir kt.), ikivėžinių odos darinių, aktininių keratoziųodos vėžio (bazaliomos, plokščialąstelinės karcinomos), melanomos diagnostikai, o taip pat palengvina nepigmentinių odos darinių ir ligų nustatymą.

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA