50% nuolaida viso kūno apgamų tyrimui!

2023 kovo 2 d.
Apgamu tyrimas

Iš apgamų gali išsivystyti pavojingiausia odos vėžio forma melanoma. Tai mirtina liga. Deja susirgimų skaičius nuolat auga. Profilaktiniai apgamų patikrinimai sudaro sąlygas ankstyvai melanomos diagnostikai ir turi didelę reikšmę gydymo sėkmei.

ATBM tyrimas – geriausias ir greičiausias būdas kuo anksčiau aptikti pakitusius supiktybėjusius apgamus. Klinikoje „Grožio pasaulis“ viso kūno apgamai skenuojami pačia moderniausia skaitmenine vokiška ATBM įranga ir vos per 3 minutes sudaromas bei išsaugomas apgamų žemėlapis. Žemėlapyje sistema pažymi įtartinus pakitusius darinius, kuriuos gydytojas papildomai ištiria.
Atvykus pakartotinei patikrai, sistema sudaro naują žemėlapį, duomenis lygina su archyve esančiais ir labai tiksliai nustato apgamų pokyčius, fiksuoja naujus darinius.

„Grožio pasaulio“ patirtis odos ligų diagnostikoje daugiau kaip 26 metai. Apžiūrą ir diagnostiką atlieka gydytojai ekspertai, turintys didesnę nei 10 metų darbo patirtį. Apgamai šalinami lazeriu ir kitais metodais.

❗️Pavasario pasiūlymas! Visą kovo mėnesį 50% nuolaida ATBM tyrimui! Tyrimą atlikti galima per 2 metus nuo įsigijimo datos.

SĄLYGOS:

  • Galioja tik Kauno klinikoje.
  • Įsigyti reikia iki 2023 03 31 24 val. imtinai.
  • Atlikti galima per 2 metus nuo įsigijimo dienos.
  • Įsigyti galima klinikoje ir internetu (UAB „Grožio pasaulis“ a/s LT23 7044 0901 0338 4756).
  • Vietų skaičius ribotas, užsipildžius akcija bus stabdoma be atskiro įspėjimo.
  • Klinika pasilieka teisę bet kada keisti pasiūlymo sąlygas. 
     

REGISTRACIJA, INFORMACIJA: 

+37037313900 +37064610600
registracija@groziopasaulis.lt
Savanorių pr. 421, Kaunas

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA