Dėl Koronaviruso (COVID-19)

2020 kovo 13 d.
SVARBI INFORMACIJA PAPILDYTA

Mielieji, dėl Koronaviruso (COVID-19) padėties prašome Jus būti atsakingiems ir apsaugoti kitus. Prašome atvykti paslaugoms po vieną, be lydinčių asmenų, išskyrus kai pacientas yra nepilnametis ir suaugęs asmuo turi jį lydėti.
Jei šiuo metu Jūs ar Jūsų artimiausi šeimos nariai sergate virusinėmis infekcijomis, turite temperatūros, kosite, turėjote kontaktą su patvirtintu COVID-19 atveju arba 14 dienų laikotarpiu Jūs ar Jūsų artimiausi šeimos nariai lankėtės rizikingose šalyse ir teritorijose* (Kinijoje, Honkonge, Irane, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Singapūre, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Islandijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Austrijoje, Danijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje, Egipte) ir 2 savaičių laikotarpyje turite suplanuotus vizitus klinikoje, prašytume juos perkelti vėlesniam laikui.
Susisiekti su mumis galite tel.: +37037313900, tel./VIBER/WhatsApp +37064610600, email: info@groziopasaulis.lt

Atsižvelgiant į paskelbtą ekstremalią padėtį, tik įėjus į kliniką visų prašome plauti, dezinfekuoti rankas. Klinikoje nuolat dezinfekuojami paviršiai, durų rankenos, patalpos nuolat vėdinamos, vykdoma UV oro dezinfekcija bei vykdomi visi kiti PSO ir SAM rekomenduojami bei privalomi prevencijos veiksmai. Klinikoje reguliuojami pacientų srautai, nepriimami pacientai grįžę iš rizikos šalių bei aktyviai vykdomos kitos rekomendacijos.

Jei įtariate, kad sergate COVID-19, skambinkite karštaja linija 1808.

*Aktualus paveiktų teritorijų sąrašas skelbimas:
http://sam.lrv.lt/lt/koronavirusas

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA