Frakcinis atjauninimas (Lazerinis stangrinimas)

Stangrinant frakciniu lazeriu, odos kokybė iškart pagerinama ir laikui bėgant dar gerėja. Po procedūros oda atjaunėja, atrodo putlesnė, lygesnė ir švaresnė. Paskatinama poodinio kolageno ir elastino sintezė, odos ląstelių ir jungiamojo audinio atsinaujinimas, todėl odos tekstūra, spalva ir tonusas po procedūros dar ilgai gerėja. Reguliarios lazerinės procedūros pašalina odos paviršiaus nelygumus – raukšles, dėmes, po aknės ar rožinės likusius defektus. Procedūra yra neskausminga, bet skausmo slenkstis ir pojūtis kartais labai individualus. Paprastai jaučiamas tik tam tikras deginimas tam tikru momentu trumpą laiką tarsi „nusvilus“ stipriai saulėje.  Frakcinis atjauninimas dar vadinamas sporto sale odai, nes priverčia ją dirbti ir atsistatyti.

Trumpi faktai:

  • Procedūra puikiai tinka pacientams, turintiems smulkių ar stambių raukšlių, dėmių, randų, odos pažeidimų nuo saulės, išsiplėtusių porų, po aknės ar rožinės likusių defektų, strijų, papilkėjusią ar elastingumą praradusią odą, patamsėjusius paakius.
  • Tik „Grožio pasaulyje“ frakcinis atjauninimas atliekamas moderniausiu „Erbium“ lazeriu. Efektas puikus, saugumas didžiausias. Poprocedūrinis laikotarpis pats lengviausias, komplikacijų rizika minimaliausia. Priklausomai nuo veiklos pobūdžio dažniausiai kitą dieną galima eiti į darbą.
  • Gijimas: 1-7 dienos (priklausomai nuo procedūros stiprumo, stiprumas parenkamas individualiai pagal problemas, kurias turime išspręsti). Maksimalus efektas matomas po kelių mėnesių, nes poveikis gaunamas natūralių procesų pagalba. 
  • Ypač geri rezultatai procedūrą derinant su PRP, užpildais, botulino toksino injekcijomis, LED fototerapija.
  • Tinka bet kuriam odos tipui. Kaip ir po bet kurios lazerinės procedūros, būtinos apsauginės priemonės nuo saulės.
Registruokitės konsultacijai Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – PRIVATUMO POLITIKA