„Grožio pasaulyje“ lankėsi Oksana Pikul-Jasaitienė

2018 liepos 9 d.
oksana pikul jasaitiene hydrafacial procedura klinika grozio pasaulis kaunas2

Grupės „OMG“ lyderė, vizažo specialistė Oksana Pikul-Jasaitienė išbandė HydraFacial® MD, per trumpą laiką tapusią viena populiariausių mūsų procedūrų. Dalinamės atsiliepimu, kurį ji paskelbė socialiniuose tinkluose:

#Repost @oksanapikuljasaitiene with @get_repost

・・・
Norėčiau pasidalinti atradimu! Tai kompleksinė 3-6 etapų #HydraFacial, kurios metu oda išvaloma jos netraumuojant, atjauninama, pridrėkinama, detoksikuojama-drenuojama. Procedūros metu naudojami super-serumai, kurių sudėtis itin kokybiška, koncentruota, vyrauja hialurono rūgštis, antioksidantai, vitaminai, peptidai ir japoniški dumbliai. HydraFacial atstato idealią švarą ir drėgmę, sureguliuoja riebalinių liaukų veiklą, sumažina pigmentinių dėmių ir raukšlyčių kiekį bei natūraliai paspartina odos regeneraciją.
Esu išbandžiusi nemažai procedūrų ir galiu pasakyti, kad tik po HydraFacial mano odos būklė pagerėjo!!! Neveltui ji pelno prestižinius apdovanojimus, ją darosi Beyonce, Paris Hilton, Cameron Diaz, Matthew McConaughey, Eva Mendes ir netgi Monako princas Albertas!
Nuoširdžiausiai rekomenduoju išbandyti tiek moterims, tiek vyrams, nes ji individualiai pritaikoma kiekvienam!
-
p.s. HydraFacial kursą atlieku tik @groziopasaulis , nes ši klinika turi pačią naujausią, geriausios komplektacijos įrangą – lygiai tokią pačią, kokią naudoja pasaulinio lygio centrai. Jau ne kartą spėjau įsitikinti, kad tik moderniausia įranga gali užtikrinti pačius geriausius rezultatus. Nerizikuokite savo veidu darydami procedūras bet kur!

! DAUGIAU INFORMACIJOS APIE HYDRAFACIAL 

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA