„Grožio pasaulyje“ svečiavosi Daina Bosas

2018 spalio 15 d.
daina bosas frakcinis atjauninimas frakcine veido procedura lazerine veido procedura veido proceduros grozio proceduros klinika grozio pasaulis kaunas2

Labai džiaugiamės svečiuose sulaukę žavingosios Dainos Bosas! Jai atliktas veido ir kaklo odos atjauninimas naujausios kartos frakciniu lazeriu.  Štai ką apie frakcinę procedūrą ponia Daina parašė socialiniuose tinkluose:

#Repost @dainabosas with @get_repost
・・・

Šiandieną lankiausi Kaune, @groziopasaulis klinikoje, kur man buvo atliktas Frakcinis veido ir kaklo srities odos atjauninimas, moderniausiu Erbium lazeriu.
Šią procedūrą darausi kasmet, nes tik po jos matau akivaizdžius rezultatus. Odos kokybė iškart pagerėja, oda atjaunėja, atrodo putlesnė, lygesnė, o svarbiausia, procedūros pašalina raukšles bei pigmentines dėmes. Procedūra nėra vien malonus paglostymas, dabar jaučiu tam tikrą deginimą, tarsi būčiau nudegusi saulėje.
Bet tai niekai, kai žinau ko tikėtis po savaitės :)


! DAUGIAU INFORMACIJOS APIE FRAKCINĮ ATJAUNINIMĄ

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA