„Grožio pasaulyje“ svečiavosi Solveiga Mykolaitytė

2018 balandžio 4 d.
modelis solveiga mykolaityte grozio proceduros klinika grozio pasaulis kaunas1

Mūsų klinikoje lankėsi supermodelis Solveiga Mykolaitytė. Jai atliktas veido odos atjauninimas frakciniu lazeriu.  Štai ką apie frakcinę procedūrą Solveiga parašė savo Instagram'e:

#Repost @solveigamyko with @get_repost
・・・
Jau kurį laiką ieškojau 100 proc. natūralaus veido atjauninimo be adatų, be plastikos chirurgų įsikišimo. Grįžusi į Lietuvą apsilankiau savo mėgiamoje klinikoje @groziopasaulis ir išbandžiau frakcinį atjauninimą lazeriu. Pokyčius pastebėjau po 1 procedūros! Oda pagražėjo ir tapo stangresnė, išsilygino raukšlelės, išnyko dėmelės ir visokie randeliai. Pagaliau veidas tapo skaistus!!! @groziopasaulis turi moderniausią frakcinį lazerį, kurio efektas geriausias, saugumas didžiausias. Procedūra tikrai neskausminga, rytojaus dieną atrodžiau tik šiek tiek įdegusi, tad iškart sugrįžau prie darbų, nebuvo jokių komplikacijų, jokio poprocedūrinio laikotarpio. Rekomenduoju!


! DAUGIAU INFORMACIJOS APIE FRAKCINĮ ATJAUNINIMĄ

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA