Ilgalaikis plaukų šalinimas tikru Aleksandritu DEKA MOTUS MOVEO AXIki 06 30 Vilniaus klinikoje - 50% nuolaida plaukų šalinimo kursams! 
Plačiau...


Parašyk Google atsiliepimą ir dovanų gauk pažastų plaukų šalinimo lazeriu procedūrą!
 Plačiau...

PASLAUGŲ KAINOS

Naujausios kartos plaukų šalinimas jau Lietuvoje!
Mūsų klinikoje nuo šiol taikomos analogų neturinčios plaukų šalinimo technologijos! 

Rinkoje plačiai naudojami 2 in 1 Aleksandrito + Diodo lazeriai technologiškai pasenę (sena karta). Jų antgaliai praranda iki 32 % energijos, todėl dirbama didelėmis energijomis. Didesnė Aleksandrito energija gali sukelti įvairių laipsnių nudegimus, pigmentacijos sutrikimus, kitus šalutinius reiškinius. Tamsiai ir įdegusiai odai Aleksandritą naudoti rizikinga – tokiais atvejais taikomi silpnesni, mažiau efektyvūs Diodo lazeriai. 

Pristatome DEKA MOTUS MOVEO AX įrangą. FDA patvirtinta patentuota Moveo technologija veikia pagal revoliucinę formulę:
maksimalus Aleksandrito #efektyvumas + #greitis = totalus #komfortas + #saugumas

Maksimalus efektyvumas – tai vienintelis Aleksandritas pasaulyje, kurio 100 % energijos patenka į odą ir veiksmingai suardo visų plaukų folikulus: šviesių, plonų, tamsių, storų, sunkiai „pasiduodančių“ epiliacijai. Efektyvu moterims ir vyrams; visoms kūno zonoms; visų 6 fototipų odai (net jautriausiai ar labai įdegusiai); visais metų laikais.
Totalus saugumas – safyro antgalis su integruota vėsinimo sistema juda ir depiliuojamą zoną veikia kelis kartus, nėra energijos netekimo, efektas pasiekiamas mažomis energijomis. Nėra nudegimų. Nėra pigmentacijos sutrikimų. Nėra skausmo.
Maksimalus greitis10 cm*10 cm plotas – apie 25 sekundes!!! !!! Taupomas laikas ir pinigai – rezultatui pasiekti reikalinga mažiau vizitų.
Totalus komfortas – neskausminga, nėra deginimo pojūčio. Lazerio antgalis lengvas, prisilietimai vos juntami.  Visi, kas išbando Moveo, nebenori jokių agresyvių lazerių!!! Žinomos moterys apie „Grožio pasaulio“ Aleksandritą: 

 

MĖNULYNA:
Po 5 Aleksandrito procedūrų „Grožio pasaulyje“ pagaliau namų depiliacijų man nebereikia – super patogu!

 

ALMA LATVYTĖ:
„Grožio pasaulio“ TOP naujiena - plaukų šalinimo Aleksandritas prilygsta aukščiausios kokybės deimantui. Pagaliau procedūros atliekamos visą vasarą. Prieš ir po galima degintis. Saugu - nenudegina, nesudirgina odos. Iš visų bandytų lazerių šis pats švelniausias. Jei nesinori gražintis tik užsienyje ir ieškote premium klinikos Lietuvoje, labai rekomenduoju „Grožio pasaulį“, kurių patirtis estetikoje 24 metai.

 

VIKTORIJA SIEGEL:
Šią vasarą mano draugės plaukelius šalinosi „Grožio pasaulyje“ naujausiu Aleksandritu. Visos mato efektą, tai susigundžiau ir aš. Juk labai patogu ilgam pamiršti depiliacijas!!! Truputį nerimavau, kad esu grįžusi po atostogų Italijoje. Bet viskas praėjo puikiai, lazeris saugus ir tikrai nenudegina tamsesnės odos!!Neskaudėjo, netgi maloniai vėsino.

 

GODA ALIJEVA:
Girdėjau daug gerų atsiliepimų apie „Grožio pasaulio“ naują plaukų šalinimą. Ir nekantravau kuo greičiau išbandyti. Na žinokit labai patiko. Dabar suprantu, kodėl apie jį kalba kaip apie geriausią savo srityje. Pirma - procedūra net maloni, antra - labai greita, trečia - saugiausia (nereikia vengti saulės, soliariumų ir panašiai).(…) Šio lazerio net nelyginu su jokiu kitu.

 

MARIJA RANDERS:
Manęs dažnai sekėjai klausia, kodėl plaukus šalinu Aleksandritu. Tai dėl to, kad jis plaukus šalina efektyviausiai. Ir ko gero nereikia to net sakyti, jau visi žino, kad „Grožio pasaulyje“ plaukų šalinimo procedūra kokybiškiausia.


RASA STASIONIENĖ:
Plaukų šalinimas Aleksandritu čia visai neskausmingas, greitai atliekamas ir yra itin efektyvus. Mano rekomendacijos skrieja į mano gimtajį miestą.

 

PMU MEISTRĖ JUNONA ISSENGEL:
Dėl tamsesnio gymio Lietuvoje nerizikuodavau darytis epiliacijos su senais Aleksandritais ir kitais lazeriais, nes jie gali nudeginti mano odą. Bet nuo šiol viskas bus kitaip! Šiandien klinikoje „Grožio pasaulis“ Kaune plaukelius šalinau pačiu naujausiu Aleksandritu. (….) Po pirmos procedūros galiu pasakyti, kad nejutau JOKIO skausmo, lazerio antgalis maloniai vėsina, tamsesnės odos tikrai nenudegina (…). Pasirodo šiuolaikinė medicina gali viską.

 

Video:  
Prieš/Po: 

 smakro plauku salinimas smakro plauku depiliacija moters barzdos plauku salinimas lazeriu plaukeliu salinimas lazeriu lazerine epiliacija lazerine depiliacija lazeriu depiliacija lazerine epiliacija aleksandrito lazeris aleksandritas

 

vyro barzdos plauku salinimas vyro barzdos depiliacija vyro smakro plauku salinimas lazeriu plaukeliu salinimas lazeriu lazerine epiliacija lazerine depiliacija lazeriu depiliacija lazerine epiliacija aleksandrito aleksandritas

 
 

plauku salinimas lazeriu plaukeliu salinimas lazeriu lazerine epiliacija lazerine depiliacija nepageidaujamu plauku salinimas lazeriu depiliacija kaune lazerine epiliacija kaune naujausias aleksandrito lazeris kaunas aleksandrite Žaidimo taisyklės keičiasi. Pajausk skirtumą. 


*Nuolaidos nesisumuoja. 

Kiekvieno paciento atvejis individualus, todėl rezultatai gali būti individualūs ir skirtis nuo nuotraukose pateiktų pavyzdžių.

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA