Instagram'o žaidime laimėkite botulino toksino injekcijas!

2018 sausio 11 d.
botulino toksino injekcijos grozio apsaulis klinika

INSTAGRAM'O ŽAIDIMO TAISYKLĖS

2018 01 11 – 2018 02 27 

Žaidimą organizuoja UAB „Grožio pasaulis“, Savanorių pr. 421, Kaunas.

1. Kas gali dalyvauti žaidime:
- kiekvienas Lietuvos pilietis be apribojimų;

2. Kas gali pretenduoti į žaidimo prizus:
- kiekvienas Lietuvos pilietis be apribojimų, išskyrus UAB „Grožio pasaulis“ darbuotojus bei jų šeimų narius;

3. Dalyvavimas žaidime ir laimėtojų paskelbimas:

- Žaidime dalyvauja pilnamečiai asmenys, kurie 2018 01 11 – 2018 02 27 apsilankys UAB „Grožio pasaulis“ Instagram'o puslapyje https://www.instagram.com/groziopasaulis/ ir atliks 2 veiksmus:
1. taps UAB „Grožio pasaulis“ Instagram'o puslapio https://www.instagram.com/groziopasaulis/ sekėju (puslapyje paspaus FOLLOW)
2. Žaidimo posto (paveikslėlio) komentaruose UŽTAGINS (pažymės su @) 5 draugus (SVARBU! taginimas ant žaidimo paveikslėlio nebus skaičiuojamas).

- Žaidimo postas (paveikslėlis) UAB „Grožio pasaulis“ Instagram'o puslapyje bus publikuotas kelis kartus. Visų žaidimo postų (paveikslėlių) taginimai komentaruose bus sumuojami.
- Jaunesni nei 18 metų asmenys šiame žaidime dalyvauti negali.
- 2018 02 28 bus paskelbtas laimėtojas, kuris laimės BOTULINO TOKSINO INJEKCIJAS PYKČIO RAUKŠLĖS KOREKCIJAI. Laimėtoją rinksime burtų keliu.
- Laimėtojas skelbiamas UAB „Grožio pasaulis“ Instagram'o profilyje https://www.instagram.com/groziopasaulis/ 
Žaidimo dalyviai identifikuojami pagal Instagram'e nurodomą vardą ar niką.

4. Žaidimo prizai ir jų atsiėmimas:
- Žaidimo laimėtojui apie laimėjimą bus pranešta asmeniškai.
- Laimėtą prizą perduos UAB „Grožio pasaulis“.
- Jei su laimėtoju nepavyksta susisiekti iki 2018 03 31, prizas pralošiamas kituose žaidimuose.

5. Žaidimo dalyviai įsipareigoja savo rizika tinkamai susipažinti su žaidimo taisyklėmis ir sutinka jų laikytis. Žaidimo taisyklės yra viešai paskelbiamos UAB „Grožio pasaulis“ svetainėje: http://www.groziopasaulis.lt/instagram-zaidime-laimekite-botulino-toksino-injekcijas/  

6. Žaidimo tvarką nustato organizatorius. Visi organizatoriaus sprendimai dėl žaidimo vykdymo yra galutiniai ir privalomi visiems žaidimo dalyviams. Visi nesutarimai, kilę vykdant šį žaidimą, yra sprendžiami vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

7. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti žaidimo vykdymą, jeigu buvo pažeistos žaidimo sąlygos arba dėl nenugalimos jėgos poveikio padaryti pažeidimai, apie tai nedelsdamas paskelbęs UAB „Grožio pasaulis“ Instagram'o profilyje https://www.instagram.com/groziopasaulis/ 

8. Organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo sąlygas ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti UAB „Grožio pasaulis“ Instagram'o profilyje https://www.instagram.com/groziopasaulis/ 

9. Visos pretenzijos dėl žaidimo organizavimo pateikiamos organizatoriams raštu, kartu su įrodymais ir išsamiai išdėstytais faktais, patvirtintos parašu. Siųsti adresu: UAB „Grožio pasaulis“, Savanorių pr. 421, Kaunas. Jos bus išnagrinėtos ir 30 dienų laikotarpyje į jas bus atsakyta raštu.

10. Daugiau informacijos apie žaidimą ir prizus telefonu (8 608) 32 236 (I–V 9.00–18.00).

DALYVAUKITE ŽAIDIME JAU ŠIANDIEN!

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – PRIVATUMO POLITIKA