Karina Krysko-Skambinė – apie „HydraFacial MD LUXURY“

2018 birželio 14 d.
karina krysko skambine hydrafacial md luxury veido procedura klinika grozio pasaulis kaunas

Per atostogas mūsų odą veikia saulė, karštis, drėgmė, chloruotas vanduo, apsauginiai kremai, skrydžiai, klimato kaita ir daugybė kitų veiksnių. Itin stipraus poveikio HydraFacial® MD LUXURY – skubi pagalba po atostogų išsausėjusiai veido odai su išryškėjusiomis pigmentinėmis dėmėmis ir raukšlelėmis. Šią savaitę HydraFacial MD® LUXURY mūsų klinikoje atliko žavingoji Karina Krysko-Skambinė. Dalinamės atsiliepimu, kurį Karina paskelbė socialiniuose tinkluose:

#Repost @karinakrysko with @get_repost

・・・

Grįžusi iš atostogų šiltuose kraštuose pastebėjau, kad šįkart per daug lepinausi saulute – veidas kaip niekad išsausėjo, padidėjo pigmentacija :) Jokie kremai nebegelbėjo:( Kaip žinia per didelis odos sausumas skatina naujų raukšlyčių formavimąsi, tad ilgai nelaukdama konsultavausi su klinikos @groziopasaulis specialistais. Jie man paskyrė stipraus poveikio HydraFacial LUXURY.
Tai kompeksinė 6 etapų procedūra, kurios metu specialiu aparatu veido oda giliai išvaloma, gausiai pridrėkinama, drenuojama, detoksikuojama ir išmasažuojama. Procedūrai naudojami intensyviai drėkinantys, atjauninantys ir odą šviesinantys super-serumai su hialuronu, peptidais, augimo faktoriais, antioksidantais, japoniškais dumbliais ir įvairiais vitaminais. Taip pat taikoma kolageno sintezę skatinanti LED raudonoji šviesos terapija.
Jau po 1 HydraFacial LUXURY mano veidas atrodė TOBULAI! Išnyko varginęs sausumas, oda atrodė švarut švarutėlė ir, kas svarbiausia, išsilygino smulkios raukšlelės, o strazdanos ir pigmentinės dėmės tapo mažiau pastebimos :) Mano manymu HydraFacial LUXURY – tikras išsigelbėjimas po nerūpestingų atostogų pajūryje. Nuoširdžiausiai rekomenduoju visoms saulės vonių mėgėjoms!


! DAUGIAU INFORMACIJOS APIE HYDRAFACIAL 

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA