LPG endermologie procedūros

Rezultatai po 3 procedūrų! Neinvazinis celiulito gydymas Nr. 1! 100% natūralu!


LPG® endermologie® – lyderiaujančios patentuotos aparatinės procedūros celiulito gydymui, kūno apimčių mažinimui, odos stangrinimui ir atjauninimui, sveikatinimui. Vienintelė estetinės medicinos technologija sertifikuota FDA. Poveikis patvirtinas 145 mokslinėmis studijomis. Jau po 3 procedūrų iki 71 % pagerėja odos stangrumas, iki 67 % pakoreguojami celiulito požymiai. Po 12 procedūrų iki -5,2 cm sumažėja liemens apimtis, riebalų skilimas (lipolizė) paspartėja iki +70 %. LPG® rezultatus pastebi visi pacientai, nepriklausomai nuo jų amžiaus, lyties, svorio, fizinio aktyvumo, mitybos planų. Rezultatas jau po 1 procedūros, po kiekvienos procedūros. Siekiant geriausių, maksimalių rezultatų rekomenduojamas kursas.

Trumpi faktai:

  • LPG® mažina riebalinių ląstelių sankaupas, gydo celiulitą, stimuliuoja kraujo ir limfos cirkuliaciją, suaktyvina kolageno, elastino ir hialurono rūgšties gamybą, stiprina jungiamąjį audinį, šalina toksinus ir intersticinio skysčio perteklių. Rezultatas – lieknesnė figūra, geresnė savijauta ir jaunatviška išvaizda. 
  • LPG® gali būti taikoma gydymo ir reabilitacijos tikslais: mažina ,,sunkių kojų“ pojūtį, tinimą, raumenų skausmus, uždegimą, koreguoja keloidinius ir hipertrofinius randus bei nudegimus, pagerina estetinių operacijų rezultatus, gydo fibrozę, puikai atpalaiduoja ir gerina nervų sistemos veiklą.
  • Tai vienintelė tokio tipo procedūra, kurios parametrai parenkami individualiai, atsižvelgiant į odos būklę, terapijos tikslus. 
  • LPG® terapija labai maloni, atpalaiduojanti ir yra geriausia alternatyva drastiškiems ir skausmingiems gydymo metodams. 
  • Pasaulyje šiuo metu veikia daugiau kaip 75.000 LPG® centrų (klinikų, grožio centrų ir kt.), kasdien atliekama daugiau kaip 200.000 LPG® procedūrų.
  • „Grožio pasaulis“ – vienintelė klinika Lietuvoje, kurioje taikoma paskutinės kartos Medical LPG® įranga, skirta estetinių problemų sprendimui, reabilitacijai, ligų gydymui. Holivudo žvaigždžių procedūra

Su LPG® kūno linijas dailina Angelina Jolie, Beyoncé, Jennifer Lopez, Britney Spears, Penelope Cruz, Tyra Banks, Sylvester Stallone, Matthew McConaughey ir kitos įžymybės. 

A-lygio žvaigždžių treneris Gunnar Peterson apie LPG:
#Neskausminga #Nekaitinama #Nešaldoma #Neagresyvu #NeinvazinėProcedūra #NeturiŠalutinioPoveikio #NežūstaLąstelės #NenaudojamosBangos #NėraCheminiųMedžiagų

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – PRIVATUMO POLITIKA