Makšties atjauninimas, šlapimo nelaikymo gydymas moderniausiu frakciniu lazeriu

2019 vasario 4 d.
lazerine ginekologija slapimo nelaikymo gydymas naksties stangrinimas maksties lazeris ginekologe kaune

NAUJIENA! Išskirtinai tik „Grožio pasaulyje“ makšties atjauninimas atliekamas pačios naujausios kartos vokišku Juliet“ frakciniu lazeriu. Tai greita, saugi, neskausminga, nereikalaujanti specialaus pasiruošimo, diskretiška procedūra su itin maža šalutinių reiškinių rizika, trumpu poprocedūriniu laikotarpiu. Tik mūsų klinikoje kiekvienos procedūros metu naudojami VIENKARTINIAI ORIGINALŪS ANTGALIAI, užtikrinantys procedūros sterilumą, ypatingą kokybę ir saugumą. Terapiją atlieka sertifikuoti gydytojai ginekologai, turintys patirtį estetinėje ginekologijoje ir ginekologinių problemų gydyme.

Procedūros tikslai:

  • makšties stangrinimas
  • amžinių makšties gleivinės pakitimų gydymas (sausumas, atrofija, perštėjimas, skausmas lytinių santykių metu)
  • profilaktinis makšties audinių stiprinimas po nėštumo, gimdymo
  • I-II laipsnio  įtampos (angl. stress) šlapimo nelaikymo gydymas

Idealios kandidatės: įvairaus amžiaus moterys, turinčios aukščiau išvardintų nusiskundimų. Procedūra saugi ir nesudėtinga, todėl gali būti atliekama ir jaunoms moterims bei merginoms. Po jos sėkmingai pastojama ir gimdoma natūraliu būdu.

PLAČIAU...

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA