Monika Šedžiuvienė - apie nuotakų procedūrą „Intraceuticals“

2018 gegužės 14 d.
nuotaku procedura intraceuticals nuotaka vestuves monika sedziuviene kaunas klinika grozio pasaulis

Jau prasidėjo vestuvių sezonas ir vis daugiau nuotakų, jų mamų bei pamergių užsuka pas mus pasigražinti. Joms rekomenduojame Intraceuticals deguonies terapiją, kurią dievina ne tik Holivudo, bet ir mūsų šalies įžymybės. Procedūra kiekvienam klientui parenkama individualiai, atsižvelgiant į amžių, odos būklę ir kitus faktorius. Štai ką apie Intraceuticals savo Instagram'e rašo Monika Šedžiuvienė: 

2018 05 14
#Repost @monikitamks with @get_repost

・・・
Šią savaitę su mama lankėmės klinikoje @groziopasaulis , lepinomės Kardashian mėgiama Intraceuticals deguonies terapija. Kiek esu bandžiusi procedūrų, ši patinka labiausiai. Su mama stebėjomės, kad labai gerą ir greitą poveikį matėme abi – mūsų veidai iškart pašviesėjo, išsilygino raukšlės, pigmentinės dėmės tapo mažiau matomos, abi pastebėjome liftingą. Kaip mums papasakojo specialistė, šią procedūrą ypač mėgsta nuotakos ir jų mamos – pasidarius ją vestuvių išvakarėse, rytojaus dieną veidas atrodo tobulai.

! DAUGIAU INFORMACIJOS APIE INTRACEUTICALS 

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA