Naujiena - „HydraFacial MD“ procedūros!

2018 kovo 28 d.
holivudo zvaigzdziu procedura klinika grozio pasaulis1

 

Gyvenimo kokybę keičiantys rezultatai!

3–6 etapai. 60–90 min. Geriausia odos kokybė gyvenime.

Daugybę apdovanojimų pelniusi HydraFacial MD® derina puoselėjančias SPA procedūras su pažangiomis technologijomis.
HydraFacial MD® rezultatas yra matomas ir jaučiamas akivaizdžiai, iš karto, bei yra ilgalaikis. Procedūros metu oda išvaloma jos netraumuojant, pridrėkinama, atjauninama, detoksikuojama – drenuojama. Naudojami specialūs superserumai, kurių sudėtis itin kokybiška, koncentruota, vyrauja hialurono rūgštis, antioksidantai, vitaminai, peptidai ir japoniški dumbliai. Procedūra vienu metu sprendžia įvairias odos problemas: atkuria idealią švarą ir drėgmę, sureguliuoja riebalų išsiskyrimą, sumažina pigmentinių dėmių ir raukšlių kiekį. Atliekant HydraFacial MD® reguliariai, suaktyvinami natūralūs atsinaujinimo procesai, atkuriantys  normalią odos būklę. 

„Grožio pasaulyje“ naudojama naujausios kartos, geriausios komplektacijos HydraFacial MD® įranga, kuri šiuo metu taikoma prestižiniuose pasaulinio lygio SPA centruose. 

HydraFacial MD® kokybė:

  • FDA ir ISO 13485 sertifikatai
  • 17 užregistruotų patentų
  • Atitinka tarptautinius standartus CE, UL, CSA

Apdovanojimai:

hydrafacial veido procedura klinika grozio pasaulis kaunas holivudo zvaigzdes

 
   

Apie HydraFacial MD® kalba:

tv

Plačiau...

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA