Neoperacinis odos patempimas ultragarsu (angl. „Ultherapy“)

2018 rugpjūčio 20 d.
ultherapija neoperacinis liftingas atjauninimas injekcijos klinika geozio pasaulis kaunas

Procedūros metu naudojama laiko patikrinta ultragarso energija odos stangrinimui ir patempimui natūraliu būdu – be chirurgijos ir nemalonaus poprocedūrinio laikotarpio. Tai vienintelė efektyvi alternatyva chirurginėms operacijoms patvirtinta FDA (angl. Food and Drug Administration). Poveikis įrodytas klinikinėmis studijomis ir milijonais pasaulyje atliktų procedūrų.

Procedūros metu stimuliuojama kolageno sintezė, į reikiamus odos sluoksnius veikiant fokusuota ultragarso energija (angl. HIFU (high intensity ultrasound energy)). Odos sluoksnis, kuris yra koreguojamas plastinių operacijų metu, taip yra veikiamas be pjūvių ir odos paviršiaus pažeidimų tinkamame gylyje sudarant tinkamą temperatūrą, paskatinant atsinaujinimo procesą, naujo kolageno sintezę.

Poveikis yra matomas iš karto po procedūros. Po to stiprėja dar kelis mėnesius vykstant natūraliems atsinaujinimo procesams, intensyviai kolageno sintezei: oda stangrėja, yra patempiama, lygėja odos paviršius – koreguojasi raukšlės. Natūralus pastebimas rezultatas matomas oo 2–3 mėnesių. Vienintelė procedūra efektyviai koreguoja gravitacijos ir žalingo saulės poveikio pasekmes.

 

„GROŽIO PASAULIS“ – VIENINTELĖ KLINIKA BALTIJOS ŠALIŲ REGIONE, TAIKANTI PAČIUS NAUJAUSIUS FOKUSUOTOS ULTRAGARSO ENERGIJOS (ANGL. HIFU (HIGH INTENSITY ULTRASOUND ENERGY) STANDARTUS:

  • Patentuota Nr. 1 ultragarso (angl. HIFU) technologija.
  • Poveikis įrodytas mokslinėmis studijomis ir praktiškai dideliu pacientų skaičiumi.
  • Nauja karta: žymiai greitesnė procedūra, žymiai geresnis rezultatas, saugu. 
  • Neskausminga, nėra invazijos (nėra pjūvių, odos pažeidimų)
  • Nėra poprocedūrinio laikotarpio.
  • Ilgalaikis poveikis be šalutinių reiškinių.
  • Natūralai atrodantis rezultatas.  

PLAČIAU...

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – PRIVATUMO POLITIKA