Pasaulinio lygio žvaigždžių mėgstamos Intreceuticals deguonies terapijos procedūros!

2017 rugpjūčio 14 d.
deguonies terapija veidui intraceuticals Kim Kardashian1

Intreceuticals deguonies terapijos procedūros akivaizdžiai gerina odos tonusą, koreguoja smulkias ir stambias raukšles, pigmentines dėmes bei iš karto, matomai suteikia odos ,,patempimo“efektą. Po Intraceuticals nėra ,,poprocedūrinio laikotarpo“, todėl A-lygio žvaigždės jas atlieka prieš filmavimus, ,,Raudonojo kilimo“ renginius, madų demonstravimus. Kai kurie atlikėjai Intraceuticals atlieka koncertinių turų metu. 


Įžymybės apie Intraceuticals:

Eva Langoria: Šios procedūros yra būtinybė prieš bet kokią progą ar renginį.

Kim Kardashian: Aš tiesiog įsimylėjusi Intraceuticals veido procedūras. Jos priverčia mane jaustis atjauninta ir gaivia.

Naomi Campbell: Ačiū Intraceuticals. Nuolat keliaujant mano oda išsausėja ir Intraceuticals yra absoliuti būtinybė drėgmei atstatyti.

Justin Tinberlake: Ši procedūra mano odą veikia tiesiog stebuklingai.

Paris Hilton: Intraceuticals procedūros man įprastos norint išsaugot odą po skrydžių ir vakarėlių!

Katy Perry: Aš darausi Intraceuticals deguonies procedūras odos drėkinimui ir tam, kad atrodyti gaiviai, gerai išsimiegojus, švytinčiai prieš bet kokį pasirodymą ar išėjimą.

Cher: Man atlikta Intraceuticals procedūra suteikė švytėjimo per visą 20-ties valandų fotosesiją. Gina Brooke yra puiki taip pat!

Jessica Biel: Intraceuticals tiesiog pakeitė mano odą. Ačiū!

Miley Cyrus: Aš tiesiog įsimylėjusi Intraceuticals. Tai leidžia mano odai išlikti sveikai ir gaiviai. 

Miranda Kerr, Victoria Secrets modelis: Intraceuticals veido procedūros mano veido odai suteikia spindėjimo ir švytėjimo! Ačiū!

Fergie: Ačiū Intraceuticals. Kai esu kelyje labai svarbu pasirūpinti mano veido oda.    


Kaip veikia?

Intraceuticals Hiperbarinė Deguonies sistema sudaro terapinės reikšmės deguonį veikiant padidintam slėgiui ir tokiu būdu įterpia deguonį bei hidrofiliškai aktyvius serumus į giliuosius odos sluoksnius. Vyksta osmosinis odos drėkinimas bei aprūpinimas specialių drėkiklių mišiniu, vitaminais, augaliniais ekstraktais ir amino peptidais. Visų Intreceuticals procedūrų pagrindas yra unikali medžiagų pernešimo sistema, kurios metu hialurono rūgštis patenka į gilesnius odos sluoksnius. Dėl mažos molekulinės masės hialurono rūgštis veikia kaip esminis odos drėkiklis bei stimuliuoja kolageno sintezę, papildomai į odą pernešdama vitaminus, antioksidantus bei amino rūgščių peptidus.

Terapijos privalumai:

  • Iš karto po procedūros matomas odos tekstūros pagražėjimas, tonuso pagerėjimas, oda švyti ir spindi.
  • Lokalus koreguojantis poveikis į raukšles.
  • Odą stangrinantis poveikis, suteikiantis pastebimą odos ,,patempimo“ rezultatą.
  • Gilus drėkinimas, odos tankumo atstatymas.
  • Komforto sugrąžinimas sausai, jautriai, streso paveiktai odai.
  • Kolageno ir elastino sintezės stimuliavimas ir antioksidacinis poveikis. 

DAUGIAU INFORMACIJOS


Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – PRIVATUMO POLITIKA