Paulius Vaičiulis

Gyd. otorinolaringologas (LOR). Nosies funkcinės chirurgijos specialistas
no image gp 5

 Gydytojas otorinolaringologas. 2013 m. baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą įgijo gydytojo profesinę kvalifikaciją. Gydytojo otorinolaringologo specialybę įgijo 2016 m. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose.  Nuo 2017 m. – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto doktorantas, medicinos fakulteto lektorius. Per metus atlieka iki 400 operacijų.

Praktinio domėjimosi sritys:

  • ūminės ir lėtinės ausų ligos. Neprigirdėjimo diagnostika ir gydymas.
  • potrauminės nosies korekcijos dėl ūminių ar senų nosies traumų;
  • klausos kauliukų rekonstrukcijos, kaukolės pamato auglio šalinimo operacijos;
  • lėtinių otitų chirurgija, klausos atstatymo operacijos;
  • vaikų ir suaugusiųjų nosies, gerklės, ausų ligų diagnostika ir gydymas (ausų, nosies, gerklės uždegimai; klausomojo vamzdžio ligos; ausies būgnelio ligos ir pažeidimai; otalgija ir išskyros iš ausies; nosies polipai; vaikų adenoidai; kraujavimas iš kvėpavimo takų; kvėpavimo ir klausos sutrikimai; balso pakitimai; ausų, nosies, gerklės pažeidimai ir nudegimai; įgimtos ausų, nosies, gerklės formavimosi ydos; gerybiniai ir piktybiniai ausų, nosies, gerklės navikai ir kt.).


Stažavosi: Vokietijoje, Belgijoje.

Dalyvauja Baltijos šalių ir kituose tarptautiniuose kongresuose.

 

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA