Prabangi naujiena!

2021 balandžio 19 d.
swiss perfection prabangi sveicariska kosmetika su lastelemis klinika grozio pasaulis

Tikroji šveicariška kosmetika su ląstelėmis! 

ISTORIJA: TĖVAS IR SŪNUS
„Swiss Perfection“ kūrėjai - Šveicarijos filantropai Mattli. Tėvas Armin Mattli vadovauja garsiai visame pasaulyje Anti-Aging klinikai, jo moksliniai tyrimai ląstelių terapijos srityje yra pelnę tarptautinį pripažinimą. Sūnaus Gregor Mattli inicijuoti tyrimai nustatė, kad vilkdalgio (lot. Iris Germanica) šaknų ląstelės pasižymi galingomis jauninamosiomis savybėmis. Remiantis unikaliu atradimu sukurtas patentuotas „Cellular Active IRISA®“ komponentas ir „Swiss Perfection“ kosmetika. Tai pirmoji pasaulyje kosmetika, pagaminta pritaikius augalų ląstelių ekstracijos technologiją.

LĄSTELIŲ TERAPIJA
„Swiss Perfection“ sudėtyje esantis „Cellular Active IRISA®“ suteikia odai regeneracinę ląstelių terapijos naudą: didelė fermentų ir baltymų koncentracija padidina deguonies kiekį audiniuose, užtikrina optimalų drėkinimą, stimuliuoja ląstelių medžiagų apykaitą, suaktyvina natūralų odos atsinaujinimo procesą; tai stiprus antioksidantas, saugantis odos ląstelių DNR nuo pažeidimų.

REKOMENDUOJAMA:

  • Brandžios odos atjauninimui.
  • Jaunesnei odai, kai norima atitolinti senėjimą.

„Swiss Perfection” tvirtai tapatinasi su šveicariška kokybe, žiniomis ir tradicijomis. Produktai kuriami ir gaminami Šveicarijoje, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Nuo šiol „Swiss Perfection” galite įsigyti „Grožio pasaulyje”!

#ISO9001 #ISO22716 #SwissCos

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA