Prabangi naujiena!

2021 balandžio 19 d.
prabangi sveicariska kosmetika swiss perfection pirkti internetu

Tikroji šveicariška kosmetika 

„Swiss Perfection“ kūrėjai - Šveicarijos filantropai Mattli. Tėvas Armin Mattli vadovauja garsiai visame pasaulyje Anti-Aging klinikai, jo moksliniai tyrimai yra pelnę tarptautinį pripažinimą. Sūnaus Gregor Mattli inicijuoti tyrimai nustatė, kad vilkdalgio (lot. Iris Germanica) šaknys pasižymi galingomis jauninamosiomis savybėmis. Remiantis unikaliu atradimu sukurta „Swiss Perfection“ kosmetika. 

„Swiss Perfection“ sudėtyje esančios veikliosios medžiagos padidina deguonies kiekį audiniuose, užtikrina optimalų drėkinimą, stimuliuoja ląstelių medžiagų apykaitą, suaktyvina natūralų odos atsinaujinimo procesą; tai stiprus antioksidantas, apsaugantis odą.

REKOMENDUOJAMA:

  • Brandžios odos atjauninimui.
  • Jaunesnei odai, kai norima atitolinti senėjimą.

„Swiss Perfection” tvirtai tapatinasi su šveicariška kokybe, žiniomis ir tradicijomis. Produktai kuriami ir gaminami Šveicarijoje, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Nuo šiol „Swiss Perfection” galite įsigyti „Grožio pasaulyje”!

#ISO9001 #ISO22716 #SwissCos

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA