Botulino toksino preparatų injekcijos

Botulino toksino preparatų injekcijos – patvirtintas ir efektyvus būdas šalinti smulkioms ir stambesnėms mimikos raukšlėms, taip pat sumažinti per didelį raumenų tonusą, dėl kurio oda atrodo sena ir suvargusi. Procedūros metu atliekamos smulkios daugybinės injekcijos į strategiškai numatytus taškus: tos srities raumenys susilpnėja, oda atsipalaiduoja, stambesnės ir smulkesnės raukšlės tampa mažiau pastebimos ar visai pranyksta. Poveikis yra laikinas: rezultatas geriausiai matomas po 4–10 dienų ir trunka 4-6 mėnesius. Dažniausiai taikoma viršutinės veido dalies korekcijai.

Trumpi faktai:

  • Botulino toksino preparatų injekcijomis galima koreguoti raukšles tarp akių, smulkias raukšles ant nosies nugarėlės, horizontalias linijas kaktos srityje, „žąsų kojelių“ raukšles apie akis ar raukšles kakle.
  • Prieš procedūrą gydomąjį plotą galima patepti šaldančiu ar nuskausminančiu tepalu. Procedūros metu naudojamos itin kokybiškos plonytės adatėlės, sukeliančios minimalų diskomfortą. Po procedūros gali atsirasti smulkių kraujosrūvų, kurios po savaitės išnyksta.
  • Jei procedūrą atlieka dermatologas, ji ypač saugi tiek mediciniškai, tiek estetiškai. Dermatologai daug metų stažuojasi, gerai išmano veido raumenų bei nervų struktūrą ir gali suteikti natūralią jaunatvišką išvaizdą.
  • Geriausias būdas išvengti mimikos raukšlių – vengti saulės, naudoti kremą su SPF 50 ar didesne apsauga.
  • ,,Grožio pasaulyje" ypač gerų rezultatų pasiekiama botulino toksino injekcijas derinant su LED fototerapija
Registruokitės konsultacijai Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – PRIVATUMO POLITIKA