Delfi.lt interviu Oksana Pikul-Jasaitienė pasakoja apie mūsų klinikoje atliekamas procedūras

2018 gruodžio 17 d.
oksana pikul grozio proceduros klinika grozio pasaulis intraceuticals deguonies terapija

Šiandien DELFI publikuotas interviu su Oksana Pikul-Jasaitiene, kuriame ji pasakoja apie klinikoje atliktą frakcinį veido atjauninimą, liekninančių-anticeliulitinių LPG kursą bei kitas procedūras. 

Dalinamės interviu ištrauka:

– Koks jūsų grožio atradimas?
– Neabejotinai frakcinis veido atjauninimas „Grožio pasaulyje“! Atjauninimo poveikį pamačiau jau po savaitės nukritus šašeliams. Oda tiesiog natūraliai švytėjo, atrodė kaip nauja – tokia gyva, lygi, gražios spalvos, kaip „fotošopinta“. Nesinorėjo nieko nei tepti ant jos, nei juo labiau dažytis. Ir poros nebuvo tokios pastebimos, ir smulkių raukšlelių nebelikę. Aišku, smagiausia buvo, kai manęs visi klausinėjo, ar pailsėti buvau, ar ką čia tokio dariausi, nes tiesiog nerealiai atrodau! (šypsosi).

– Kaip jums pavyksta išsaugoti idealią figūrą?
– Mano mama visada buvo lieknutė, jai ir dabar daug kas pavydi figūros. O mano atveju jau viskas kitaip, turiu šiek tiek prisižiūrėti – periodiškai keliauju į sporto salę, visada žiūriu ką valgau. Be to darausi kūno įvyniojimus su jūros dumbliais bei anticeliulitinius masažus. Šioms Kalėdoms pasidovanojau pačią geriausią dovaną – liekninančių LPG procedūrų kursą. Dėl jų specialiai važinėju į mylimą kliniką Kaune. LPG niekada nenuvilia – pakanka 12 procedūrų, kad galėčiau dėvėti mylimas sukneles.

Registruokitės į konsultaciją Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA