Veido užpildai

Veido užpildai naudojami palaikyti veido apimčiai, atstatyti jaunatviškai, sveikai išvaizdai. Kartais tai vadinama minkštųjų audinių atstatymu, kolageno atstatymu. Injekcijos trunka gana trumpai, kosmetinis rezultatas gaunamas iš karto. Kiekvienu individualiu atveju gydytojas parenka tinkamus užpildus ir sritis, kur atlikti injekcijas. Dažniausiai koreguojamos stritys – nosies–lūpų raukšlės, raukšlės nuo burnos link smakro, skruostai, suplonėjusios lūpos. Naujosios kartos veido užpildai yra ypač kokybiški, suteikia ilgesnį rezultatą, puikiai dera su natūraliais žmogaus audiniais. Dauguma užpildų yra laikini: jų suteikiamas rezultatas priklauso nuo produkto savybių ir paciento individualių savybių, tačiau procedūras reikia periodiškai kartoti. 
 
Trumpi faktai:

  • Veido užpildai naudojami užpildyti nosies–lūpų raukšlėms, „marionetės“ linijoms, įdubusiems skruostams, plonoms lūpoms, žandikaulio linijai, randams.
  • Procedūra nereikalauja ypatingo pasiruošimo, gali būti naudojamas nuskausminantis tepalas.
  • Injekcijų vietoje gali atsirasti mėlynių, todėl prieš procedūrą reikia vengti aspirino, ibuprofeno ar kitų nesteroidinių priešuždegiminių vaistų.
  • Visi užpildai, naudojami klinikoje „Grožio pasaulis“, yra sertifikuoti, saugūs, aukščiausios kokybės ir ilgai išliekantys.
  • Veido užpildai su botulino toksino injekcijomis naudojami skystam neoperaciniam veido pakėlimui.
  • Ypač gerų rezultatų pasiekiama užpildų procedūras derinant su LED fototerapija.
Registruokitės konsultacijai Registruokitės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – PRIVATUMO POLITIKA